Ми з вами створюємо майбутне зараз!
Naše výrobky
Без ГМО
Вся продукція «Гурман family» не містить ГМО, що робить її на порядок безпечніше ряду вітчизняних та імпортних аналогів.
Індивідуальні замовлення
Компанія прагне втілювати в життя будь-які примхи своїх клієнтів, тому у нас ви можете придбати торти та короваї за індивідуальним замовленням.
Якість продукту
Сучасні технології виробництва, унікальна рецептура, великий асортимент і висока якість продукції, які по достоїнству оцінені не тільки в Україні, але і в найближчому зарубіжжі.
Безкоштовна доставка
Ми цінуємо кожного клієнта, тому компанія безкоштовно надає індивідуальну доставку на адресу по Кременчуку та регіону.
Інновації
«Гурман family» - компанія, що йде в ногу з часом, в якій ведеться постійна модернізація технологій, що дозволяє домогтися досконалої рецептури, яку ми застосовуємо на нових видах продукції, що максимально відповідає запитам споживачів.
Свіжість
Ми несемо відповідальність за здоров'я наших споживачів, тому вся продукція компанії потрапляє до клієнта відразу, завдяки чому ви можете бути впевнені в тому, що отримуєте найсвіжішу, натуральну і якісну продукцію.
Гідна ціна
Ціна нашої продукції - це рівень нашої якості. Ми не продаємо поганий товар, а якісні продукти за визначенням не можуть коштувати дешево. У той же час, ми противники політики захмарних цін, тому пропонуємо наших споживачам продукцію за хорошою конкурентною ціною.
Kontaktní údaje
(0536) 75-80-77 (067)530-64-94
Україна, Полтавська область, м.Кременчук, пров. Героїв Бреста 86-А, 39601
Залишилися питання?
Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами