Непохитний

Описание

Автори видання «Мустафа Джемілєв. Непохитний »- Севгіль Мусаєва і Алім Алієв – два з половиною роки працювали над цією книгою. Вона зроблена у формі розгорнутого інтерв’ю з Джемілєвим, а матеріалом для неї стали більше 50 годин розмов з цією людиною в різних містах і обставин. Для авторів було важливо показати Джемілєва не тільки політиком, але також непересічною людиною, розкрити ціннісну систему лідера кримських татар.

Пропозиції написати цю книгу висловило видавництво «Віват», яке видало книгу «Мустафа Джемілєв. Непохитний »російською мовою і українською. Книга містить 8 розділів, в яких мова йде про події, хронологічно укладаються в проміжок від моменту анексії Криму і до перемоги Джамали на Євробаченні. Також видання містить коментарі відомих людей і дисидентів минулого.

Перший шар книги – біографічний. Він оповідає про дитинство, юність, дисидентському минулому, переїзді до Криму, 90-их, заборону в’їзду на півострів і боротьбу за деокупацію півострова. Інший шар книги – це розповіді Джемілєва про те, з чим зараз стикається Крим: ми спостерігаємо, як погіршується ситуація з правами кримських татар в окупованому Криму, бачимо боротьбу за повернення на рідну землю. Це розповідь про минуле кримських татар, але також це історія про опір і боротьбу за свої права в наш час. У книзі ми також знаходимо коментарі відомих людей, тривалий час знайомих з Джемілєвим. Серед них: дисидент і правозахисник Олександр Подрабінек, публіцист і дисидент Мирослав Маринович, Рефат Чубаров та інші. У своєму відгуку про книгу «Мустафа Джемілєв. Непохитний »Мусаєва пояснює, що характеристика героя книги як непохитного є провідним мотивом цього матеріалу.

Лідер кримських татар також надав авторам унікальний фотоархів, 150 фотографій з якого стали ілюстративним матеріалом для видання. Більшість з них публікуються вперше. Купити книгу «Мустафа Джемілєв. Незламною »можна на сторінці нашого інтернет-магазину.

Якщо Ви вибрали книгу, зверніться до секретаря

Вам также может понравиться