В цьому році я …

Описание

Більшості з нас досить складно вийти з так званої «зони комфорту». Поставивши перед собою певну мету, ми часто «здувати», по суті, так і не почавши працювати над собою. Чи то сила волі виявляється не такою сильною, як нам здавалося, не те самолюбство раптово відступає на задній хід, готове піти на принизливу угоду з лінню, тільки, якщо ми десь і проявляємо завидну винахідливість – це буде невпинний пошук виправдань своєї бездіяльності.

У книзі «У цьому році я … Як змінити звички, стримати обіцянки або зробити те, про що ви давно мріяли» М. Дж. Райан, відомий бізнес-тренер і лектор з психології та саморозвитку, дає чіткі поради, як налаштуватися на позитивні зміни, довести розпочате до логічного і щасливого кінця. Автор говорить про те, як не боятися змін і знайти власну «формулу успіху» для того, щоб зробити своє життя кращим, здійснити давно задумані плани і всерйоз взятися за досягнення колись поставлених цілей. Про те, як знайти точку відліку, з якої позитивні зміни стануть постійними, а мрії перетворяться в реальність. Адже, для цього, сказати по правді, нічого сверхвидающегося робити не потрібно. Лише …. А, втім, краще почитайте книгу, купити її справа лічених хвилин, тим більше, якщо ви перебуваєте в Києві.

Вивчивши методику Райана, Ви навчитеся тримати слово перед самим собою, змініть власні звички, і нарешті-то досягнете таких бажаних змін в житті. Таким чином, для багатьох ця книга в змозі стати воістину доленосним, подолавши інерцію багаторічних звичок, ви вивільните енергію такої потуги і інтенсивності, про існування якої всередині себе ви навіть не здогадувалися.

Вам также может понравиться