Успіх у своїй справі

Описание

Що це за книга?

Багато людей хочуть домогтися успіху на своїй посаді, але на шляху зустрічають дуже багато перешкод, які їм необхідно долати. І кожне перешкода – це питання «як?». У цій книзі я хочу дати вам практичні відповіді на найбільш поширені супервайзерами і регіональними менеджерами питання, які часто виникають перед ними в процесі роботи з торговими представниками та замовниками. Будь-який з цих відповідей може заощадити вам місяці і навіть роки, якщо ви до сих пір самі не знайшли відповіді на ці питання.

Книга написана у формі запитань і відповідей, що дозволяє ефективно використовувати її в своїй роботі, тому я, і назвав її «Робоча книга супервайзера».

У чому унікальність цієї книги?

Унікальність цієї книги полягає в тому, що це «жива» книга. Дозвольте пояснити.

Як би автор не намагався відповісти на питання, питання все одно залишаються або виникають нові. Я хочу, щоб ви отримали повну відповідь на своє питання. Як ви можете це зробити?

Посада «супервайзер» – американський винахід початку 70-х років тепер уже минулого століття. Слово має англійські коріння: supervisor означає «наглядач», «наглядач». З приходом в нашу країну західних технологій ця посада прижилася і на російській почве.Главная завдання супервайзера – забезпечити безперебійну і ефективну роботу персоналу. Як домогтися успіху на своєму терені і успішно подолати всі перешкоди, що зустрічаються на шляху? У книзі автор дає відповіді на найбільш поширені супервайзерами і регіональними менеджерами питання, які виникають перед ними в процесі роботи з торговими представниками та замовниками. Якщо ви не хочете вчитися професії на власних помилках – ця книга для вас. Завдяки їй ви зможете заощадити час, уникнути багатьох проблем і стати компетентним і затребуваним фахівцем.

Вам также может понравиться