Склад як конкурентна перевага Опис

Описание

Автор книги висуває цілком обгрунтоване судження про те, що склад просто зобов’язаний бути рівноправним партнером в системі поставок. Саме тут повинні зароджуватися ідеї щодо розвитку як самого «сховища», так і всього бізнесу.

Йерун Пітер ван дер Берг викладає унікальну методологію управління складом, як джерелом конкурентних переваг. Склад, як складова бізнес-процесу, має право бути на своєму, первинному рівні. Саме індивідуально, під цей рівень, в залежності від стартової позиції і стратегічних цілей підприємства, прийнятих складом, повинна будуватися програма розвитку, що виводить складське господарство на позиції лідера.

У книзі «Склад як конкурентна перевага. Що робити, щоб стати кращим »ви знайдете всі необхідні інструменти для створення вашої особистої програми розвитку складу. Рівень власного складу ви зможете визначити за результатами спеціального тесту. Далі залишиться лише проаналізувати стратегічні цілі і вибрати ті, які будуть актуальні для роботи у великому місті, такому як Київ.

Читати книгу, не дивлячись на її досить виражену професійну спрямованість, дуже легко і цікаво. Автор подає матеріал в простій і зрозумілій формі, наводячи приклади з реального життя. У книзі багато кейсів, простих ілюстративних розрахунків, малюнків і графіків, які допомагають засвоїти матеріал, пропустити його через себе, створити образи, що полегшують усвідомлення ідей і застосування їх в роботі. Всім фахівцям, які прагнуть активно удосконалюватися в професійному плані, вивчати і застосовувати високоефективні механізми розвитку складських процесів слід самим пильним чином придивитися до можливості купити це видання.

Вам также может понравиться