Мистецтво проведення заходів

Описание

У центрі Північної Імперії І-Го розташовувалася стародавня столиця держави – місто Мо. Імперія ця була багата і обширна, і тому в її славної столиці знаходилися багато шановних корпорації, у яких були різноманітні потреби.

Великі мудреці думали про те, як задовольнити ці потреби, і були успішні в своєму шляху. Серед інших інших потреб шановні корпорації проводили важливі заходи для своїх співробітників, клієнтів і імперських чиновників. І тому в столиці було багато агентств, які організовують ці заходи. Багато славних агентств працювали в славному місті Мо. Але одне з них виділялося своєю мудрістю і чарівністю – агентство Пре-Мо.

З незапам’ятних часів їм керували два event-мудреця Бу і Шу. Свої вміння та навички вони викладали в статтях і виступах на конференціях. Але потім настав час, коли багато навчилися робити заходи. З’явилося багато людей, які знають, як зробити добре, вміють організувати процеси, ставити правильні питання, збирати правильну команду.

Тоді Майстер Бу і Майстер Шу вирішили, що настав час, коли немає особливого сенсу вчити. І це значить, що настав час, коли потрібно надихати, надавати сенс того, чим ми займаємося. Саме в цей момент з’явилася ця книга. Історії з життя агентства Пре-Мо лягли в основу цього трактату, що розповідає про таємне Мистецтві Проведення Заходів – Шляхи евентіста.

Вам также может понравиться