мистецтво навчати

Описание

Ця книга про те, як зробити будь-яке навчання не нудним і ефективним.

Технології та методи роботи сьогодні змінюються дуже швидко, і всім нам доводиться постійно вчитися. Багато з нас навчають інших, навіть коли це прямо не пов’язане з професією. Але якщо ви хоч раз засипали над нудним підручником або перемотували стомлююче вправа в електронному курсі, ви розумієте, що створити хороший навчальний матеріал складніше, ніж здається на перший погляд.

Прочитавши цю книгу, ви дізнаєтеся, як використовувати ключові принципи роботи пам’яті і уваги для створення навчальних матеріалів, які дозволять вашій аудиторії не тільки засвоїти, а й надійно закріпити нові вміння та навички. Використовуючи прості образи і приклади, автор показує, як фундаментальні принципи педагогіки можуть допомогти вам значно поліпшити процес навчання.

Для кого ця книга

Для керівників, викладачів і навіть для батьків. Для всіх, хто стикається в роботі з будь-якими формами донесення інформації, будь то презентація, звіт або запис в блозі.

фішка книги

Книга сама по собі представляє приклад відмінного навчального посібника. Все розкладено по поличках, проілюстровано яскравими метафорами і зрозумілими прикладами.

Вам также может понравиться