дао Toyota

Описание

Цитата.

Оптимальне поєднання філософії, процесу, людських ресурсів і рішення проблем створює навчається структуру. Я переконаний, що будь-яка компанія, займається виробництвом або наданням послуг, повинна стати структурою, що навчається, якщо вона хоче досягти успіху в довгостроковій перспективі. Toyota – блискучий приклад такого підприємства.

Джеффрі Лайкер

Про що книга?

Про історію виникнення і розвитку компанії Toyota, про процвітання, заснованому на 14 принципах, а також про можливості впровадження та застосування системи бережливого виробництва в будь-якій компанії світу.

Чому книга гідна прочитання?

– Приклад Toyota надихає і підштовхує на шлях до особистих досягнень;

– видання засноване на 20-річному досвіді спостереження і вивчення філософії компанії, таким чином включаючи в себе “поліпшену” і найбільш ефективну формулу успіху;

– розвінчання міфів про неможливість застосування іноземного досвіду на російському ринку;

– секрети довгострокового успіху, що містять в основі не новомодні течії менеджменту, а неустаревающей класику управління.

Для кого ця книга?

Для керівників і підприємців, а також студентів і викладачів економічних вузів.

Хто автор?

Автор і співавтор понад 70 статей, а також 8 книг. Автор міжнародного бестселера “Дао Toyota: 14 принципів менеджменту провідної компанії світу”. Є професором промислової і операційної інженерії в Університеті Мічигану і керівником компанії Optiprise, Inc.

Вам также может понравиться